DOPRAVA A PLATBA ČR

  • Zboží je zasílané doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce nebo krabičce. Dopravné  je 90 - 135,-Kč, (dle váhy a velikosti zboží, pokud lze poslat jako doporučené psaní je cena poštovného 85 Kč). Nebo přes Zásilkovnu na vybrané výdejní místo. Dopravné je 85,-Kč.

  • V případě platby dobírkou je účtováno doběrečné 45,-Kč. Platba předem na bankovní účet je zdarma, platí se pouze dopravné.

  • Zboží je odesílané následující pracovní den max. do 2 pracovních dní od přijetí objednávky, případně po jejím uhrazení pokud je zvolena platba bankovním převodem.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  1. Dobírka - platba v hotovosti přepravci ( Česká pošta, Zásilkovna ) při doručení zboží.

  2. Převodem - bezhotovostní platba bankovním převodem na účet prodávajícího. 4376642093/0800. Informace o platbě dostane zákazník v emailu.

PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1. Náklady na poštovné a balné nese kupující dle způsobu, který zvolil při objednání zboží. Tyto náklady jsou uvedené výše.

2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.