DOPRAVA A PLATBA

  • Zboží je zasílané doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce nebo krabičce. Dopravné a balné je 119,-Kč. Nebo přes zásilkovnu na vybrané výdejní místo. Dopravné a balné 55,-Kč.

  • V případě platby dobírkou je účtováno doběrečné 49,- Kč u České pošty a 39,-Kč u zásilkovny. Platba předem na bankovní účet je zdarma, platí se pouze dopravné a balné.

  • Doprava u objednávek nad 800,-Kč hrazených bankovním převodem je ZDARMA! V případě dobírky je navíc účtován poplatek za dobírku.

  • Zboží je odesílané do 2 pracovních dní od přijetí objednávky, případně po jejím uhrazení pokud je zvolena platba bankovním převodem.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  1. Dobírka - platba v hotovosti přepravci ( Česká pošta, Zásilkovna ) při doručení zboží.

  2. Převodem - bezhotovostní platba bankovním převodem na účet prodávajícího. 4376642093/0800

PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1. Náklady na poštovné a balné nese kupující dle způsobu, který zvolil při objednání zboží. Tyto náklady jsou uvedené výše.

2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.