Vážení zákazníci a přátelé vítám Vás na stránkách timeforme.

Jsem velmi ráda, že jste zavítali do mého malého obchůdku s velkým srdcem. Ráda bych vám představila svoji vášeň a radost, kterou je tvoření pro potěšení duše i těla. 

Ruční práce ke mě vždy nějak patřily, byl to vždy příjemně strávený čas, který mě obohatil o pohodu a úsměv na tváři. Jsem vděčná, že se mohu o svoji tvorbu podělit i s vámi. Myslím že velká část úspěchu záleží na lásce ke své práci a tu já mám na rozdávání. 

Velkou inspirací jsou mi dary Země, jejich krása, síla a energie. Výrobky z přírodních materiálů potěší oko a zároveň přináší hlubší smysl z toho co nabízejí. 

Od roku 2010 se zabývám duchovním růstem, léčebnou metodou SRT a mistrovskými energiemi. Své znalosti a zkušenosti jsem se rozhodla použít dál při tvorbě osobních doplňků z minerálů. Baví mě krása těchto opracovaných kamenů a zároveň jejich možnosti jak dokáží působit na svého nositele. 

Náramky z minerálů

Každý náramek je originál, už jen díky povaze a vzhledu minerálů. Po vytvoření vlastního návrhu vyrobím v daném stylu jen 2 až 4 kusy náramku. Poté přichází nová inspirace a nové druhy náramků.

Krystaly fungují jako účinné přijímače i vysílače energie. Jedna z funkcí spočívá v pročišťování negativních energií a v jejich transformaci. Opracované kameny, použité v náramcích na nás nejsilněji působí skrze meridiány v rukách. Přes tyto energetické dráhy nám mohou předávat své pozitivní energie a očišťovat nás od negativních. Kameny působí na naše emocionální rozpoložení i fyzické zdraví. 

Každý druh minerálu má své specifické účinky a vibrace, díky kterým si každý může vybrat pomocníka v tom co zrovna potřebuje. Vybírám a kombinuji kameny tak, aby přinesly co nejlepší přínos svému nositeli. Každý náramek je energeticky očištění a nabitý, pro maximální účinnost. Není třeba je dále čistit, jsou naprogramovány tak, aby se po každé když je sundáte očistili a nabyli zpět svou sílu. 

Péče o náramky

Jak vybrat správnou velikost náramku