Citronové mýdlo

Přírodní citronové mýdlo s olivovým olejem pro dokonale čistou a jemnou pokožku. Svěží citrusová vůně má povzbuzující účinky na tělo i mysl. Dodává novou energii a pocit radosti.

Mýdlo je vhodné na mastnou a zralou pleť. Citron je známý svými antibakteriálními a antiseptickými vlastnosti. Velmi dobře čistí pokožku, dokáže odstraňovat make-up i jiné nečistoty z pleti ale zároveň respektuje přirozené PH. Po umytí citronovým mýdlem bude pleť připravena lépe přijmout pečující krém.

Reguluje tvorbu mazu a sjednocuje barvu pleti. Má lehce bělící účinek, čímž je vhodné na pigmentové skvrny. Skvěle pomáhá i při nadměrném pocení. Citron může působit fototoxicky, mýdlo není vhodné používat před, či po opalovaní.

Barvu mýdlu dodává citronová kůra, nejsou použita žádná další barviva.

70,00 Kč
Please select variants first

100 g (+- 5 g)

Ručně vyrobeno v ČR

Složení: Mýdlová hmota Oliva soap (Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Oliv Oil), citronový éterický olej, citronová kůra.