Sada - GOOD DAYS

Dárková sada Good Days - modrý jaspis, broušený a kulatý onyx. Náramek s korálky o velikosti 8 mm doplněn korálkem s čirými zirkony a náramek s korálky 6 mm s hvězdičkou z chirurgické oceli. Řetízek dlouhý 40 cm chirurgická ocel. Náušnice afroháček chirurgická ocel. Baleno v dárkové krabičce. V sadě náramky velikosti S na zápěstí velké 15 - 16 cm.

Jaspis: Nabízí oporu a pomoc ve stresových situacích a přináší klid. Vytváří pocit míru a bezpečí. Ulevuje od starostí a posiluje naději na příznivý výsledek. Projasňuje mysl. Podporuje toleranci, trpělivost a zbavuje nerozhodnosti. Pomáhá s přijímáním všeho co je pro nás v životě dobré.

Onyx: Dodává životní sílu a vytrvalost. Pomáhá vzít život do svých rukou a stát se skutečnými pány svého osudu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového, či tělesného stresu. Odstraňuje smutek, strach z temna a neznáma. Pomáhá zachovat klid a pozitivní přístup.

700,00 Kč

Sada je vždy balená v dárkové krabičce viz. foto. Obsahuje také popisek účinků použitých minerálů.

V každé sadě je možné upravit náramek na míru. Pokud nenajdete velikost kterou potřebujete, stačí při objednávce napsat velikost zápěstí na který chcete náramek upravit. Při úpravách může být navíc používán zakončovací korálek o velikosti 4 - 6 mm.