JAPA MÁLA - aventurín, citrín, tygří oko

Dámský náhrdelník Japa mála s aventurínem, citrínem a tygřím okem. Mála náhrdelníky můžeme používat jako módní doplněk, ochranný talisman, či pomůcku při meditacích k odpočítávání manter.

108 korálků + 1 guru korálek. Navlečené na bavlněné šňůrce se střapcem. Korálky velké 4 mm. Náhrdelník je dlouhý 70 cm. Balený v organzovém pytlíčku s kartičkou s účinky minerálů.

Aventurín: Navozuje klid, rovnováhu a rozkládá negativní energie. Zvyšuje kreativitu a pozitivní emoce. Přináší prosperitu, štěstí a vytrvalost.

Citrín: Symbol hojnosti, učí nás přijímání prosperity a úspěchu. Ulevuje při depresi, únavě a nervozitě. Poskytuje nadhled a pozitivní náladu. Má velmi silné čistící účinky.

Tygří oko: Ochranný kámen, který funguje jako talisman proti negativním energiím. Umožňuje svobodně projevovat naši vůli. Přináší do života prosperitu a hojnost.

550,00 Kč

Tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Používána zejména v buddhismu a hinduismu. Podobá se křesťanským růžencům. Obsahuje zpravidla 108 korálků, nebo menší počet vždy dělitelný 9. Mantry mohou být vyslovovány za různými účely. Účelem může být zklidnění mysli, dosáhnutí osvícení, či manifestaci svého přání, tak aby se náš cíl přiblížil více k nám.

Počátečním a konečným korálkem je tzv. guru korálek - kulička učitele, která symbolizuje moudrost. V praxi se mantra odříkává nahlas, či v duchu 108 krát. Chytneme první korálek po guru korálu, odříkáme mantru, či přání, posuneme se na další a opakujeme než dokončíme celý cyklus korálků. Pokud chceme odříkávat znovu, doporučuje se poté pokračovat v protisměru.

V mnoha částech světa se Mála považuje také za symbol ochrany, proto je zvykem ji nosit na krku, či obtočenou kolem zápěstí.

Více info: AVENTURÍN, CITRÍN, TYGŘÍ OKO