Levandulové mýdlo

Levandulové přírodní mýdlo pro zklidnění a regeneraci. Obsahuje sušené květy levandule, 100% přírodní éterický olej a levandulový pudr.

Nabízí bohatou pěnu, jemně čistí a rozmazluje vaše smysly půvabnou vůní. Zintenzivní vaši relaxaci a pomůže vám se na chvíli zastavit a vypnout.

Mýdlo je vhodné pro mastnou a problematickou pleť se sklony k akné. Éterický olej s levandule má významné dezinfekční účinky, zabraňuje množení mikroorganismů a posiluje regenerační schopnost kůže. Můžete jej využít na drobné oděrky, popáleniny či ranky. Má zklidňující efekt na podráždění kůže, tím je vhodný i při péči o citlivou pokožku.

Levandulové mýdlo nám přináší kouzlo aromaterapie. Díky svým jemným bylinným tónům navodí atmosféru dokonalé harmonie. Přináší uvolnění při stresu, úzkosti a nervozitě. Pomáhá zklidnit mysl a uvolňuje vyčerpané tělo. Vhodné také před usínáním.  

72,00 Kč
Please select variants first

100 g (+- 5 g)

Ručně vyrobeno v ČR

Složení: Mýdlová hmota Crystal WST (Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Edidronate), sušené levandulové květy, 100 % éterický olej z levandule, levandulový pudr, glycerinová barva na mýdla