Sada - EMOTION

Dárková sada Emotion s růženínem, ocelovým broušeným a kulatým hematitem. Náramek s korálky o velikosti 8 mm. Náušnice a přívěsek s korálky 4 - 8 mm. Veškeré komponenty v sadě jsou z chirurgické oceli. Řetízek dlouhý 40 cm, náušnice velké puzetky. Baleno v dárkové krabičce. V sadě náramek ve velikosti UNI sedí na zápěstí velké 15,5 - 16,5 cm.

Hematit - Představuje pevnost a sílu. Působí stavebně na tělo a mobilizuje skryté síly. Odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Dodává sebevědomí, větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost. Uvádí do rovnováhy tělo i mysl.

Růženín - Je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Lásku a mír také přináší do našeho života. Uklidňuje a tiší rozbouřené emoce. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Podporuje něžnost a přátelství. Dodává trpělivost a vnímavost.

530,00 Kč

Sada je vždy balená v dárkové krabičce viz. foto. Obsahuje také popisek účinků použitých minerálů.

V každé sadě je možné upravit náramek na míru. Pokud nenajdete velikost kterou potřebujete, stačí při objednávce napsat velikost zápěstí na který chcete náramek upravit. Při úpravách může být navíc používán zakončovací korálek o velikosti 4 - 6 mm.